Slide
İstatistiklerini
Yükselt!
Markanızın satışları düştü ve hiç
beklediğiniz gibi ilerlememeye başladı,
nasıl bir yol izlemeniz gerekli ,
nasıl eskisinden de başarılı olabilirsiniz
Gelin birlikte bakalım.
şimdi başvur
Slide
Amazon
Danışmanlık!
Amazon Dropshipping iş modeli Türkiye’de son 1
sene içerisinde çok yüksek ses getiren
bir iş modeli,
peki çok mu kazandırıyor Amazon’da
dropshipping yapmak? Gelin birlikte bakalım.
şimdi başvur

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ ?

Bizimle çalışmanız halinde sizlere sunacağımız üstün hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Guard Dijital Ajans ve  Ekibi olarak, sizlere hiçbir zaman eksik bilgi vermeyeceğimizin garantisini veriyoruz. Bizden aldığınız hizmet dahilinde o hizmet hakkında sizlere eksiksiz bilgi sunacağız.

Guard Dijital Ajans ve  Ekibi olarak, İşbirlikçilerimiz bizlere 7/24 ulaşabileceği mail ve telefon hizmeti sunmaktayız. Bu sayede herhangi bir sorunda bizlere anında ulaşabilir ve sorununuzu çözebiliriz.

Bizlerden aldığınız Reklam hizmetleri paketine ek sizlere Seo konusunda Ücretsiz hizmetler sunmaktayız. Sunduğumuz ücretsiz hizmetler hakkında bizden bilgi almak için mail veya telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Yurt İçi ve Yurt Dışı İş ortaklarımıza hizmet vermekteyiz. Bu sayede verdiğimiz hizmetin kalitesinin ne kadar yüksek olduğunu öğrenebilirsiniz. Dilerseniz de sizlere İşbirlikçilerimizin memnuniyet ekran görüntüsü atarak yaptığı satışları anlık olarak iletebiliriz.

Bizimle çalışmaya başladığınız sürece sizlere verdiğimiz hizmetin karşılığını fazlası ile alacağınızın Garantisini veriyoruz. Kısa sürede işlemleriniz yapılıp satışlara başlayacaksınız ve Bilişim için harcadığınız her ücreti en kısa sürede geri alacağınızın Garantisini veriyoruz.

Danışmanlarımızın her konuda yanında olmak ile birlikte tüm sorunlarına en hızlı ve en güvenilir şekilde destek sağlamaktayız.

Size neler sunuyoruz?

Sunduğumuz hizmetleri kısa bir şekilde özetlemek gerekir ise;

  • Danışmanlık
  • Web Tasarım
  • Yazılım
  • Grafik Tasarım
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • PHP,ASP,Python Kod yazımı
  • Müzik & Seslendirme
  • Fotoğrafçılık ve Tanıtım

Nasıl çalışıyoruz?

placeholder
Whatsapp Destek Hattı

Hemen Uzmana Danışın

Amazon Dropshipping iş modeli Türkiye’de son 1 sene içerisinde çok yüksek ses getiren bir iş modeli, peki çok mu kazandırıyor Amazon’da dropshipping yapmak? Gelin birlikte bakalım. Amazon’da dropshipping Türkiye’de pasif gelir oluşturma alanında son bir sene içerisinde yükselişe geçmesine rağmen aslında yeni bir iş yolu değil, dropshipping yeni bir kavram olmadığı için…

AMAZON DROPSHIPPING

Birinci Sınıf İş Planı Danışmanı mı arıyorsunuz?